KONST / Oljemålningar / Miniatyrer 7394530
nr 739 4530
Miniatyrer
5 st, olja & akvarell (1 st tryck), 1700-/1800-tal
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:10:06
2.200 kr
2.500 kr